HAKKIMIZDALineer Otomatik kapı ve otomasyon ilk etapta kendisine koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak proje aşamasından satış sonrası servis hizmetlerine kadar bütün çalışanlarıyla bu ilke doğrultusunda kısa süre içerisinde sektörün sayılı firmaları arasına girmiştir. Sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olması avantajı ile sunmaktadır.

Lineer Otomasyon Sistemleri; Fotoselli Kapı Kontrol Üniteleri 

Lineer  Otomasyon Sistemleri; Fotoselli Kapı Kontrol Üniteleri, Fotoselli Kapı İmalatı, Teleskopik Kapı İmalatı, Hermatik Kapı İmalatı, Radar ve Sensör Grupları üretimi yapmaktadır.
 

İSG & Çevre & Kalite Politikası

Eğitime ve iletişime önem vererek, çalışanlarımızın kalite çevre ve iş güvenliği bilincini arttırmak, Müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve böylece müşterilerimizin beklentilerini karşılamak,

Uluslararası mevzuat ve standartlara uygun ürün/hizmet üreterek, aldığımız projeleri  zamanında teslim etmek,

İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite ve Çevre sistemi standartlarını uygulayarak ve sürekli gelişmeye, elverişli bir yapıda uygulanmasını sağlamak.

Çevre etkilerini ve iş güvenliği ile ilgili riskleri kontrol altına tutarak performansımızı sürekli iyileştirmek,

Kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği sistemi standartlarını uygulayarak, mevzuatlara ve yasalara uyarak sürekli iyileşmeyi sağlamak kalite politikamızdır.

 
 

Göster/Gizle